hlavná stránka
ikona InstagramInstagram | ikona FacebookFacebook | ikona hľadaťVyhľadávanie | iconEnglish

Pozvánka na WEBINÁR: „Zlepšenie adaptácie na zmenu klímy: Znalosti a nástroje na národnej úrovni a na úrovni EÚ pre Slovensko”

ilustračný obrázok

banner webinár 

Sekcia vôd Ministerstva životného prostredia SR v spolupráci so Slovenskou agentúrou životného prostredia vás s potešením pozývajú na

ONLINE WEBINÁR
25. 05. 2022 (streda) od 10:00 hod. do 12:00 hod. 

 

Webinár ponúka prehľad dostupných poznatkov, usmernení a nástrojov v oblasti adaptácie na národnej úrovni a na úrovni EÚ, ako napríklad klimatické údaje, nástroj na podporu adaptácie miest alebo prípadové štúdie. Na webinári bude predstavené, ako sa dostupné informácie využívajú, a ktoré medzery v znalostiach je potrebné riešiť na úrovni EÚ a na úrovni členských štátov EÚ.

Cieľovou skupinou webinára sú súčasní a potenciálni noví používatelia a poskytovatelia informácií pre Climate-ADAPT na Slovensku, t. j. vládni činitelia s rozhodovacími právomocami, ako aj organizácie, ktoré ich podporujú pri tvorbe, implementácii a hodnotení stratégií, plánov a opatrení na adaptáciu na zmenu klímy na všetkých úrovniach riadenia na Slovensku. Okrem toho sa webinára môžu zúčastniť aj všetci ostatní aktéri zapojení do adaptácie na zmenu klímy na Slovensku (vrátane podnikov a mimovládnych organizácií, odborníkov z praxe a ďalších zainteresovaných občanov).

Na webinár je potrebné sa registrovať. Link pre registráciu:
https://climate-adapt.eea.europa.eu/cca-events/climate-adapt-promotion-webinar-slovakia-slovakian

Podrobné informácie o webinári, registrácii, kontaktných údajoch pre ďalšie otázky, ako aj o zásadách ochrany osobných údajov nájdete na webovej stránke podujatia Climate-ADAPT v slovenskom alebo anglickom jazyku https://climate-adapt.eea.europa.eu/.

Webinár bude moderovaný v angličtine a k dispozícii bude tlmočenie do slovenčiny.